BİZ KİMİZ

Gray Portal İç Mimarlık, farklı alanlarda tasarlayıp kurguladığı projelerde yüksek bilgi ve deneyime sahiptir. Günümüz koşullarında yeni mimari tasarımların bilincinde olup projelerde detayları en ince ayrıntılarına kadar disiplininden kopmadan gerçekleştiren bir şirket karakterine sahibiz.

Araştırmacı, gelişime açık, yenilikçi ve analitik düşünüp çözüm odaklı projeler üreten firmamız çözüm ortağı olduğu firmalara en iyi hizmeti sunmaya kararlı olmuştur. Müşterilerinin ve firmaların beklentileri yönünde iç mekan tasarımları, konut dekorasyonu, ofis tasarımı, cafe & restaurant tasarımı, ticari tasarımlar ve villa tasarımları gerçekleştiren firmamız her gün beklentilerin karşılanması için tasarım çıtasını sürekli olarak yükseltmektedir.

Oluşturduğumuz yapı mimarilerinde diğer önemli konu ise alanında uzman çalışanlarımızın bu işteki bilgi ve deneyim kaynağı olmasıdır. Bu etken sebep her zaman Gray Portal’ı rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

Gray Portal; her zaman mimari alanda doğa ve insan merkezli bir plana sadık kalmayı tercih etmiştir.

“Düşlediğiniz her şey gerçek olacak.” mottosu ile yola çıktığımız ilk günden beri sizlere, hayallerinizi yaşam alanınızda özgür ve huzurlu hissettirmek tek amacımızdır.

GRAY PORTAL İÇ MİMARLIK